Hypno Badge

Provozovatel .onion stránek

Služba je určena primárně pro provozovatele stávajících stránek, kteří mají zájem na svobodě slova a volném trhu. Vzhledem k pozvolnému utahování šroubů v západních zemích, je možná nejvyšší čas získat a začít propagovat adresu, kterou není možné ze strany autorit zabavit, zrušit, znepřístupnit nebo jinak omezit.

Co získáte

  • Doménu ve tvaru mojetajna8xu2oer.onion
  • Stránky můžete snadno upravovat přes anonymní web ftp rozhraní
  • Data jsou šifrována a pokud ztratíte svůj privátní klíč, jsou data i doména ztracena
  • Stránky nejsou dostupné z vyhledávačů typu Google ani Seznam
  • Provozovatele, vlastníka, umístění stránek ani návštěvníky nelze zjistit

Cena

Zřízení .onion stránek a privátního klíče.. od 1000,- Kč*, viz níže
Provoz stránek od 350,- Kč za měsíc podle požadovaného výkonu
Doménové jméno je bez prodlužovacích poplatků

Platbu za zřízení a provoz můžete provádět pomocí bankovního převodu, složenkou, kryptoměnou BitCoin nebo přes celosvětovou službu PayPal.
Platby mohou probíhat i zcela anonymně, viz. sekce Kontakt.

 

Název domény .onion

Názvy domén s koncovkou .onion se nikde neregistrují, ale generují náhodně pomocí náhodného privátního bezpečnostního klíče, který dostanete pouze Vy. Název má vždy pevnou délku 16 náhodných alfa-numerických znaků + koncovku .onion, jako např. adresa oblíbeného anonymního vyhledávače DuckDuckGo 3g2upl4pq6kufc4m.onion. Tím se zajistí, že nemohou existovat domény stejného názvu, v této anonymní síti, vícekrát. Uživatelé, stejně jako v exkluzívním klubu, kteří neznají přesnou adresu, se k Vám nedostanou, protože seznam stránek ani možnost jejich vyhledání neexistuje.

Můžeme pro Vás získat i lépe zapamatovatelný název, jako má například Facebook facebookcorewwwi.onion, ale s každým dalším pevně daným znakem se postupně zvyšuje náročnost vygenerování privátního klíče a tím pádem i cena za zřízení.

Název domény .onion, vypočítané z privátního klíče, kde si sami určíte prvních 6 písmen a zbytek bude náhodný, se vygeneruje do 30 minut, název se 7 požadovanými znaky do 24 hodin, název s 8 požadovanými znaky do 14 dní, název s 9 požadovanými znaky do několika měsíců, více než 10 pevně daných znaků, z celkových 16, trvá vygenerovat v řádu milénií, proto není možné získat stejné adresy.

Vygenerování vlastního názvu je výpočetně velice náročné a záleží taky trochu na štěstí, jako v případě již zmíněného Facebooku, kdy se inženýřům podařilo vygenerovat hezký náhodný název a zbývalo k němu pouze vymyslet příběh, aby se adresa lépe pamatovala.